.

.

פאזלים מעץ למבוגרים, קסם ייחודי מעץ, פאזלים 176 יח ' חיה בצורת פאזלים, משפחה המשחק חידות צעצועים המתנה הטובה ביותר עבור מבוגרים, ילדים (פרפר גדול)

פאזלים מעץ למבוגרים, קסם ייחודי מעץ, פאזלים 176 יח ' חיה בצורת פאזלים, משפחה המשחק חידות צעצועים המתנה הטובה ביותר עבור מבוגרים, ילדים

דירוג קונה:

ILS 38.98
כמות סחורה
זמין

【מדהימה צבעים & נחמד הדפסה】שלנו מעץ, פאזלים למבוגרים עשיר ובאיכות הדפסה מורכבות לייזר לחתוך חתיכות.כאשר העץ שלך הפאזל הושלם, אתה יכול לתלות אותו על הסלון קלאסה קישוט. 【כיף לכל הגילים】שלנו פאזלים מעץ חליפה לגברים/נשים/בנים/בנות.תן את הרכבת בפתרון הבעיה שלך ואת מיומנויות חשיבה עם עץ פאזל, או להשתמש בו כדי להקל על לחץ אחרי יום ארוך עובד.הטוב ביותר עבור המשפחה לשחק את המשחק אוסף. 【למה המשחק פאזל】להשתמש בו כדי להקל על לחץ אחרי יום ארוך בעבודה.המוח שלנו קריצה למבוגרים חידות יכול להפוך את החשיבה שלנו יותר ויותר פעילה.ליהנות רגע של רגיעה עם הפאזל הזה!. 【קסם פאזלים מעץ גודל】חסון צורה ייחודית חתיכות,באהבה עיצוב להפוך את תמוה זמן יותר כיף ומהנה.טיליה מרוכבים הלוח ללא כל קוצים על הקצה, הבחירה האידיאלית למשפחה פנאי להירגע בידור. 【מושלם מתנת החג】את צעצועי עץ מושלמים יום הולדת ואת חג המולד מתנות לילדים ולכל המשפחה.מעניין מתנה לילדים, עמיתים, חברים וחובבי על חג המולד, שנה חדשה, יום הולדת.צבע : ורוד פרפר(גדול).

מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים