.

.

בית רוחות עץ פלטת המגש - לוח הגבינה עם שרף השטח, שרקוטרי לוח, מסיבה עיצוב, רויאל ירוק/כחול על האוכל ועיצוב הבית. מתנה ייחודית עבור חתונות & חג המולד.

בית רוחות עץ פלטת המגש - לוח הגבינה עם שרף השטח, שרקוטרי לוח, מסיבה עיצוב, רויאל ירוק/כחול על האוכל ועיצוב הבית. מתנה ייחודית עבור חתונות

דירוג קונה:

ILS 104.98
כמות סחורה
זמין

????פרמיה גימור : שרף עץ המגש / צלחת/ גבינה לוח פיסת אמנות בבית שלך.יד צלחת עם 100% עץ טבעי.רב - תכליתי המוצר. ????Ultra-עמיד & רב-תכליתי : מפואר שרף פני השטח, כמו שלנו לעומת היופי מביא מראה אלגנטי הבא שלך ארוחת ערב.אתה יכול לארח ביותר לקחת נשימה מסיבה משתמש בו מגישים גבינה, מנות ראשונות, פירות, סושי & חטיפים אחרים. ????אכפת לנו : משטח אנטי-פטריות ואנטי-חיידקים .אין דהיית צבע מובטח.כפי שאנו דואגים לך ואת המשפחה שלך זה למה אנחנו ודא כי חומרי הגמר עולות בקנה אחד עם אמריקה & האירופי standers (ASTM & ES). ????עיצוב דקורטיבי שלנו : עיצוב מיוחד יגרום לך להיראות כמו כוכב בכל פינת מסיבה או צהריים משפחתית.די בראש הטבלה חתיכת מרכז אביזרים. ????ניקוי הטרחה חינם : 100% רחיץ.המצרי המשובח שרף אמנות מוצרים .להביא חתיכה של תרבות הביתה עם שרף אביזרים לבית.פשוט לשימוש יומיומי.פרמיה גימור : שרף עץ המגש / צלחת/ גבינה לוח פיסת אמנות בבית שלך.יד צלחת עם 100% עץ טבעי.רב-תכליתי : מפואר שרף פני השטח, כמו שלנו לעומת היופי מביא מראה אלגנטי הבא שלך ארוחת ערב.אתה יכול לארח ביותר לקחת נשימה מסיבה משתמש בו מגישים גבינה, מנות ראשונות, פירות, סושי & חטיפים אחרים.משטח נגד פטריות ואנטי-חיידקים .אין דהיית צבע מובטח.שלנו עיצוב מיוחד יגרום לך להרגיש כמו כוכב בכל פינת מסיבה או צהריים משפחתית.שלנו מנה היא בטח גם הם לשלב כל תכונה שאתה יכול לחלום על ארוחת ערב וואר.המשפחה שלנו היא גאה לייצר את היחידה שרף אפוקסי עץ מגש לשוק בזמן לספק משפחות אחרות עם יפה באיכות גבוהה לשרת וואר.שרף רויאל ירוק, כחול וזהב צבעים.חומר הגמר עולות בקנה אחד עם אמריקה & בסטנדרטים אירופיים (ASTM & ES) כפי שאכפת לנו על הבריאות שלך.לשימוש בכל מספר של דרכים מן האוכל שולחן אלגנטי פיסת עיצוב.עם זאת אפוקסי דקורטיבי יפה בראש הטבלה חתיכת מרכז אביזרים.ניקוי הטרחה חינם : 100% רחיץ.המצרי המשובח שרף אמנות מוצרים .להביא חתיכה של התרבות הבית שלך.

מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים