.

.

מתלה נעליים על שביל הכניסה, 5 קומות מדפים הנעל ארגונית אחסון עם מטריה בעל מסגרת מתכת נעליים אחסון לעמוד על ארון, סלון, מסדרון, כניסה, מסגרת מתכת (שטף גריי)

מתלה נעליים על שביל הכניסה, 5 קומות מדפים הנעל ארגונית אחסון עם מטריה בעל מסגרת מתכת נעליים אחסון לעמוד על ארון, סלון, מסדרון, כניסה,

דירוג קונה:

ILS 79.50
כמות סחורה
זמין

✅מתחשב עיצוב : עוצב עם מטריה בעל פונקציה, כאשר אתה לא רוצה לקחת רטוב מטריה הביתה רטוב הרצפה על יום גשום, מאובזר להסרה מטריה מחזיק המגש היא בחירה טובה בשבילך, זה גם יכול לשמש לאחסון מקלות הליכה או מקלות.בנוסף, כל של מתכת משתלב ניתן להסיר לשים מגפיים או אחרים, דברים גבוהים, וזה יותר ידידותי למשתמש. ✅חזק מבחינה תפקודית : זה חסון מתכת מדף יכול לא רק לשמש מתלה נעליים על הכניסה, אך גם ארון למטבח, נוסף מדפים בארון, אחסון מדף, מדף תצוגה, וכו'.אתה יכול להשתמש בזה צחצוח למקם כל מיני סוגים של פריטים שאתה מרגיש לנכון, כגון ספרים, אלבומי תמונות, עציצים.מתאים שלך בכניסה, משרדים, מעונות, חדר שינה, וכו'. ✅מסודר בכניסה. : לקבל את הנעל הזאת אחסון ארגונית, עכשיו לא עוד ערימות נעליים.ארבע רשת מדפים להכיל 12-16 זוגות נעליים ולתת לך מראה מסודר הפתח.עבה גבי לוח העץ הוא מושלם עבור תיקים, כובעים, ארנקים, מפתחות, קישוטים. ✅מעולה זה יותר, מגש טפטוף ניתן למנוע טיפות גשם על הקרקע, מרטיב את הרצפה והשטיח.זה מתלה נעליים שנבנה על ידי premium מתכת שנבחר particleboard, יש יותר יכולת השפעה והרחיבה עבים מסגרת מתכת הופך את צחצוח יציב יותר ועמיד.עם בדיוק טרום קדח חורים בצד מסגרות, אתה יכול להתקין רשת מתכת מדף או שטוח או זוויתי כמו שאתה אוהב.המדף הזה הוא מושלם כדי לשמש מתלה נעליים, בחדר השינה או במשרד אחסון מדף ספרים, מתלה, מדף תצוגה וכו'.מתאים שלך בכניסה. במסדרון, מעונות, חדר שינה, mudroom, וכו'.

מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים