.

.

14 אינץ רטרו שעון קיר שקט ללא-מתקתק עגול קלאסי קוורץ סוללה המופעלות קל לקרוא שעוני קיר דקורטיביים לבית סלון חדר שינה מטבח המשרד מלון(כחול)

14 אינץ רטרו שעון קיר שקט ללא-מתקתק עגול קלאסי קוורץ סוללה המופעלות קל לקרוא שעוני קיר דקורטיביים לבית סלון חדר שינה מטבח המשרד מלון(כחול)

דירוג קונה:

ILS 43.19
כמות סחורה
זמין

【ליצור סביבה שקטה】אתה תאהב את זה, שאינו מתקתקת שקט שעון קיר,זה רעש-בחינם אשר מאפשר שינה טובה יותר.בזמן שאתה עובד, שאינו מתקתקת שקט שעון קיר קול כזה שעון פעמים לא להסיח את דעתך. 【קל לקרוא הזמן】זה 14 אינץ שעון קיר עם מספר גדול,ואתה יכול בקלות לקרוא, לא משנה היכן אתה עומד בחדר. 【בסגנון רטרו שעון קיר】כחול מסגרת עם כסף שריטות סגנון וינטג 'הוא משתלב נפלא שלך,סלון, חדר שינה,מטבח,וכו'. בכל חדר בבית שלך.אתה יהיה בטוח כדי לתפוס את תשומת הלב של המבקרים שלך ולקבל יותר מחמאות מכל השעון הזה. 【בסגנון רטרו שעון קיר】קלאסי וסגנון וינטאג', הוא משתלב נפלא שלך,סלון, חדר שינה,מטבח,וכו'. בכל חדר בבית שלך.אתה יהיה בטוח כדי לתפוס את תשומת הלב של המבקרים שלך ולקבל יותר מחמאות מכל השעון הזה. 【לשנות את הדרך של זמן הקריאה】אנחנו בדרך כלל להשתמש רק את השעון בטלפון הנייד,אבל אחרי שאתה הבעלים של שעון קיר,זה יכול תזכורת עדינה מה השעה.רטרו וסגנון אלגנטי של שעון קיר קל להשתלב רבים קיר בעיצוב, E. g המטבח, הסלון, חדר השינה, פינת אוכל, חדר, משרד, בית ספר וכו ' בכל מקום.זה סופר שקט שעון קיר מי לא להפריע לך ללמוד, לעבוד, לישון, פגישה וכו'.אתה מודע לכך שזה עובד ואני אומר את הזמן כאשר אתה צריך את זה.אתה יהיה בטוח כדי לתפוס את תשומת הלב של המבקרים שלך ולקבל יותר מחמאות מכל זה שעון קיר.

מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים