.

.

אלגרו מסרקים 400 הספר מסרק שיער חיתוך מסרק כיס מסרקים מסרקים עבור מעצב השיער במסרק להגדיר סגנון מסרק 6 יח'. (ניאון ירוק & ורוד ניאון)

אלגרו מסרקים 400 הספר מסרק שיער חיתוך מסרק כיס מסרקים מסרקים עבור מעצב השיער במסרק להגדיר סגנון מסרק 6 יח'. (ניאון ירוק & ורוד ניאון)

דירוג קונה:

ILS 10.34
כמות סחורה
זמין

תוצרת ארה "ב. עם אמון ואמינות של המוצר המיועד, תוצרת ארה" ב.להתאמה מושלמת שיניים כדי למנוע גרירה, קצוות מפוצלים או לגרד.אלגרו מסרקים 400 תכונות רחב שיני מסרק בסדר שיני המסרק כל אחד המסרק.מסורתית הספר המסרק גודל - עם מידות : 7 x 1 x 0.19 הופך את גודל מושלם מסרקים לנשים, מסרקים לגברים.מקצועית מסרקים על הספר.חיתוך שיער מסרקים אנשי מקצוע מאושר, מאז הוא מקצועי ציון מסרקים. 6 מסרקים לכל הזמנה.תוצרת ארה " ב.לאורך זמן, החומר עשוי גומי nitrile על עמידות. 100% מקצועי מדורג לשילוב נאות קשיחות וגמישות.קלאסי מעצב שיער מסרק.אלה בכיס מסרק נמצאים בשימוש נרחב ברחבי העולם בענף הם מושלם עבור שיער חתכים בבית ברבר חנויות, סלון שיער.DISINFECTABLE קומבס לא ABSORBE והצבע לא דוהה בתוך BARBICIDE - אלה חיתוך השיער מסרקים 400 מ אלגרו קומבס לא לספוג לחיטוי פתרונות, סלסול, מזגנים, שמפו, שמן, מים, וכו'.אלה מסרקים ניתן להשתמש על רטוב ויבש תספורות, רבים עיצוב שיער מצבים.צבעים המסרק לא לדעוך חיטוי ונוזלים אחרים.נהדר הספר קומבס, ואת מעצב השיער מסרקים - אלגרו מסרקים #400 כל מטרה מסרקים נמצאים בשימוש על ידי אנשי מקצוע ספרים חנויות, מספרות, בבית, בכל רחבי העולם.אתה יכול להשתמש אלה מסרקים בכל עיצוב שיער, שיער חיתוך טכניקות, כמו : קליפר-על-מסרק שיער על המסרק, שכבות, שיער, מיזוג ועוד.

מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים