.

.

המצלמה מייצב מצלמה מייצב שלושה ציר ה-SLR מייצב כף מאזנים לעקוב אחר תנועת חיצוני הקלטת וידאו (צבע : שחור, דגם : מקצועי חבילה)

המצלמה מייצב מצלמה מייצב שלושה ציר ה-SLR מייצב כף מאזנים לעקוב אחר תנועת חיצוני הקלטת וידאו (צבע : שחור, דגם : מקצועי חבילה)

דירוג קונה:

ILS 1459.96
כמות סחורה
זמין

מומחה טק לעזור : מומחים אמיתיים זמין 24/7 כדי לעזור לך עם סט-אפ, קישוריות בעיות, פתרון בעיות ועוד.אם אנחנו לא יכולים לתקן את זה, אנחנו נשלח לך אי-כרטיס מתנה על מחיר הרכישה של המוצר מכוסה או להחליף אותו. ●קטן ולא נוח : זה יכול להיות מקופל ולא להשתמש בו, זה רק כמה גיליונות של נייר בגודל A4 גודל לאחר להיות מקופלים, זה יכול להיות בקלות לשים בתיק או אפילו בכיס, כיסוי המיינסטרים ציוד צילום. ●מתכוונן זווית הירי : אתה יכול להתאים את הגובה על פי מצלמות שונות להשתמש, לירות במספר זוויות וכיוונים. ●יציבות : מתאים מאוד סקייטבורד, גלגיליות, מירוץ, רכיבה על אופניים, גלישה, ציד, סנובורד, סקי וכל ספורט אתגרי, מצבים שדורשים יציבות. ●קל משקל ונוח : את ארגונומי לטפל מפחית את הלחץ של זמן לטווח ירי. ●תגובה מהירה : אם אתה נתקל בבעיות במהלך תהליך הרכישה, אתה יכול לפנות אלינו בכל עת באמצעות הדואר ו-Q&A פונקציה, ואנחנו נשיב לכם בתוך 0-6 שעות כדי לפתור את הבעיה. -התקנה method Manual installation Materialother Use environment Unlimited Applicable models Video cameraweight1216g.

מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים