.

.

ילדותי הכיסא תינוק, תינוק הקן, אולטרה רך ונושם עמיד במים, להכניס,נייד מתכוונן היילוד הכיסא על העריסה, העריסה, מושלם עבור מנמנם,מקלחת מתנה חיוני (עלים צהובים)

ילדותי הכיסא תינוק, תינוק הקן, אולטרה רך ונושם עמיד במים, להכניס,נייד מתכוונן היילוד הכיסא על העריסה, העריסה, מושלם עבור מנמנם,מקלחת

דירוג קונה:

ILS 55.48
כמות סחורה
זמין

【מוסמך סטנדרט גבוה】לקליק מוסמך ומעבר CPSIA תקנות, Oeko-Tex מוסמך Class i (הרמה הגבוהה ביותר) המוצר.כל של התינוק שלנו הכיסא עבור הרך הנולד מיוצרים תחת השגחה קפדנית וגם בקפידה את איכות צוות בקרת כדי להבטיח את התינוק הרדום עומד בכל הסטנדרטים האלו. 【ממציא מחדש את הרחם】 : מותק הקן רדום אימוץ האמריקאי ביוני הרעיון לחקות את אמא חמה הרחם, התינוק הקן לתת לתינוק תחושה מלאה של אבטחה. 【מולטי פונקציונלי מודרני, מינימליסטי משפחות】 ילדותית התינוק הקן הכיסא הוא המקום האידיאלי יש זמן בטן עם קטן אחד, אך קלאסי babyhood.השימוש בפיקוח על רביצה, זמן בטן, שינוי תחנת ועוד. 【מים מתנגד & קל לנקות】 : שלנו בגאווה עמיד במים השטיח הפגוש יכול לשמור לך קל יותר לשמור על התינוק במיטה, רק לנגב לנקות.התינוק הכיסא הכיסוי ניתן בקלות להוריד על ידי מותג חדש רוכסן מוסתר ולא רק לזרוק לתוך מכונת הכביסה. 【נייד עיצוב】הגודל של התינוק הקן הכיסא הוא על 31.5 x 19.6 ס "מ ועובי רק 3.5 ק" ג(1.6 ק " ג).את עיצוב קל ונוח ידיות שלנו במיטה, עריסה ניידת תינוק חייב .חבילת תיק קל התחבורה.זה אידיאלי לנסיעות לצרכים מתנה עבור אמהות ותינוקות. 【מגובה על ידי האהבה שלנו זה להבטיח】אנחנו מודרני והאמהות פשוט רוצה ליצור את המוצרים באיכות הטובה ביותר עבור המשפחה שלך.אם מסיבה כלשהי אתה לא מרוצה, פשוט לשלוח את הכל בחזרה בתוך את ההחזר על חלון החזר.

מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים