.

.

מנורת לילה מקרן Led נה מנורת המקרן, גל האוקיינוס כוכב אור בחדר רומנטי תפאורה, עם Bluetooth מוסיקה רמקול, עבור תינוקות, ילדים חדר שינה/חדר משחקים/קולנוע ביתי/לילה אור האוויר?

מנורת לילה מקרן Led נה מנורת המקרן, גל האוקיינוס כוכב אור בחדר רומנטי תפאורה, עם Bluetooth מוסיקה רמקול, עבור תינוקות, ילדים חדר שינה/חדר

דירוג קונה:

ILS 58.48
כמות סחורה
זמין

[Multi-צבע דינמי הקרנה] את המקרן יש מספר מצבי תאורה, צבע מרובות ערבוב שונים דינמי שמי הלילה תחזיות, אשר יכול הפרויקט השונים גל אפקטים של תאורה, ליצור רומנטית וצבעוניות החלל, ולהראות לך יפה מקורה השמים המכוכבים. [השלט הרחוק מוסיקה] אתה לא צריך לדאוג מקבל למעלה או להדליק או לכבות את האור בלילה מתחת לספה.השלט יכול לשלוט גם את השמים המכוכבים מקרן האור, בהירות, מוסיקה שליטה, בחר מצב מתג בקלות להירדם. [Bluetooth רמקול] אתה יכול לבחור את המוזיקה האהובה עליך באמצעות Bluetooth או USB.באיכות גבוהה, מוסיקה, שמי זרועות הכוכבים הקרנה ליצור רומנטית, אווירה מרגיעה בשמי הלילה.כל טלפון נייד או מכשיר אחר יכול להיות קשור Bluetooth בלי לבדוק. [רב תכליתי מנורת לילה מקרן] מביא אותך רומנטי לילה זרוע כוכבים.זה יכול לשמש עמעום האור בלילה, גל האווירה אור, שלב מפלגת אור, כדור דיסקו, משחק קישוט החדר אור, קולנוע ביתי דיבוב, strobe אור הנורה. [המתנה הטובה ביותר עבור משפחה וילדים] כוכב מקרן, תאורה מתאים לכל יום הולדת, מסיבה, חתונה, קישוט חדר ילדים, יום חג המולד, מתנות יום נישואים.זה יוצר נפלא וכוכבים אווירה זה עוזר לילדים לעורר סקרנות, דמיון ויצירתיות.זה כוכב מקרן יכול לייצר אלפי מדהים תחזיות, אשר לסובב לאט לאט במשך הזמן, מחשיכה את העננים כדי להתאים את הרמה.אתה יכול לשנות את הגדול ביותר או הקטן ביותר לחדר שלך אנימציה העולם.שלט רחוק-השתמש כל אחד ב-שלט רחוק לשליטה על כל הפונקציות של שמי זרועי הכוכבים מקרן, לשמור על שליטה מרחוק, בקלות לשלוט על האור מצב, מוסיקה מתג, נפח, וכו'.אנא הקפד לבצע מרחוק כוונון השלט קבלת השטח של המוצר על שליטה.מפרט טכני : שם : כוכב הקרנת מנורת מקור אור : LED חומר : PS+ABS מצב : שינה, אוטומטיים, צליל שליטה, מהבהבים הפונקציה נקודות : לילה אור מהבהבים, Bluetooth, התאמת צבעים, התאמת בהירות, קצב.

מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים