.

.

גרייס בתוספת שיער ישר שיער אדם פאות מראש מרוטה עם התינוק שיער Glueless 5x5 תחרה סגירת פאות ברזילאי ישר הקדמי של תחרה פאות עבור נשים שחורות (32 אינץ', 5x5 ישר פאה)

גרייס בתוספת שיער ישר שיער אדם פאות מראש מרוטה עם התינוק שיער Glueless 5x5 תחרה סגירת פאות ברזילאי ישר הקדמי של תחרה פאות עבור נשים שחורות

דירוג קונה:

ILS 374.99
כמות סחורה
זמין

【לא נושר ולא להסתבך】 ישר הקדמי של תחרה שיער אדם פאות עבור נשים שחורות, לא מעובד ברזילאי בתולה שיער אדם. 【מרקם משיי, יכולים להיות צבוע ועקומים】 ישר שיער אדם פאות,יכול להיות צבוע, הזדקף, מולבן ו-עצבו מחדש כמו השיער שלך.בריא ותוסס, נוח נגד העור. 【טבעי&נוח, רך וקופצני】 הממוצע כובע בגודל 21.5-22.5 אינץ ' מתכוונן רצועות, 4 מסרקים, גודל כובע מתכוונן עם רצועות, 4 מסרקים בפנים, יכול להיות שלובים זה בזה כדי משרה קבועה, קל להתאים &מתאים ללבוש נוח. 【קל ללבוש, Glueless 5x5 תחרה】חום בהיר, תחרה שוויצרי, 150% צפיפות,קו השיער הטבעי, הבלתי נראה תחרה לנשימה קאפ. 【מהיר זמן אספקה 】 זה לוקח בערך 2-4 ימי עבודה כדי להגיע. 【תזכורת 】את התמונה מראה את ההשפעה לאחר טיפול.אורכו של פאות שיער צריך להיות נמדד על ידי אורך של ספין הראש את השיער הארוך בתחתית. (אם אתה רוצה להיראות כמו שמוצג בתמונה, אתה צריך לעצב מחדש).

מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים