.

.

נייר מגרסות עבור המשרד הביתי, bonsaii 60-דקות הכבדות שרדר אולטרה שקט לחתוך נייר גרוס עם ריבה הוכחה המערכת, קרעים דיסקים/כרטיסי אשראי, 4.2-ליטר Wasterbasket(3S16 Evershred Pro)

נייר מגרסות עבור המשרד הביתי, bonsaii 60-דקות הכבדות שרדר אולטרה שקט לחתוך נייר גרוס עם ריבה הוכחה המערכת, קרעים דיסקים/כרטיסי אשראי,

דירוג קונה:

ILS 269.99
כמות סחורה
זמין

נחשולי מתח מכוסה מהיום הראשון.מומחה טק לעזור : מומחים אמיתיים זמין 24/7 כדי לעזור לך עם סט-אפ, קישוריות בעיות, פתרון בעיות ועוד.אם אנחנו לא יכולים לתקן את זה, אנחנו נשלח לך אי-כרטיס מתנה על מחיר הרכישה של המוצר מכוסה או להחליף אותו. . 【ללא הפסקה 60-דקות זמן ריצה】מגרסה עבור המשרד הביתי כבד יכול ידיות 12 גיליון דפים ללא מאמץ, ברציפות לרוץ למשך 60 דקות ללא הפסקה, הורס על 3800 גיליונות של נייר.מצויד עצמאי CD האכלה פתיחה בן פסולת, מגרסה למשרד הכבדות לתמוך בך לגרוס את הדיסקים בנפרד. 【P-4 אבטחה גבוהה נייר שרדר】נייר מגרסה למשרד הכבדות משתמש באיכות גבוהה משולבת פלדה מנעולים לבצע גריסה יעילה יותר, מהר יכול לגרוס מסמכים לתוך חלקיקים זעירים של 5/32 x 1-3/8 אינץ(4 x 35mm).בחירה טובה עבור office ושימוש מסחרי לגרוס מידע סודי, דואר, כרטיס אשראי וכן הלאה. 【אולטרה שקט מגרסה למשרד】מבוסס על מתקדם ספיגת זעזועים לבין טכנולוגיה להפחתת רעש, bonsaii הכבדות קרוס קאט המשרד שרדר יכול בקלות להשיג 58d B רעש נמוך מבצע, גורם לך להתמקד במה שאתה עושה.מתאים עבור דירה קטנה, המשרד הביתי ואת האור במשרד. 【הפעלה קלה & ריבה הוכחה】עם אוטומטי להתחיל הפוך אוטומטי כדי להגן עליך מפני התסכול של חסימות נייר.אם המפגש עומס יתר, התחממות יתר, בעיות נייר מגרסות לשימוש ביתי הכבדות פשוט בועט להילוך אחורי לתת לך את היכולת להוריד את השומן מחסנית עבור שמירה בת קיימא באמצעות והארכת החיים. 【עיצוב ידידותי למשתמש】הקדמי של 4.2 ליטר bin יש חלון אז אתה יכול לראות איך מלא זה.כמו כן, מאוד קל לשלוף את סל לזרוק ואת המקום בחזרה.הביתה נייר משרדי גרוס יש גודל קומפקטי(x 13.58 9.84 x 20.16 ס " מ), כי אתה יכול בקלות להחליק את זה מתחת לשולחן כאשר אינו בשימוש.הערה : המכונה מכוסה על ידי 3 שנים של הגנה.אנא תן לנו לדעת אם כל שאלה. 58d B אולטרה-רעש נמוך מספק לך שקט במשרד, שבו יש מעט השפעה על סביבת העבודה שלך.חדה, ללבוש עמיד, עמיד מסגסוגת פלדה חותך מסוגלת לגרוס גם דיסקים, כרטיסי אשראי, קליפים, וסיכות.מלוטש, מודרני ושימושי ממשק זה מאפשר לך לגעת במסך כדי להפעיל את המכונה.המכונה תזכיר לך כאשר הוא נמצא על מצב של עומס יתר, התחממות יתר.מקס גורסים דף נייר משרדי גרוס יכול ידיות 12 עמודים ללא מאמץ.חזק הפיתול ואת תפוקת החשמל של רכיב המפתח מנוע להפוך את רטוש הרבה יותר מהר (78"/min).עם auto-פונקציה הפוכה, הכבדות נייר שרדר תהפוך באופן אוטומטי עבור נורמלי ובטוח להשתמש f אתה צריך לשים יותר מדי נייר לתוך הנייר חריץ או יתר על המידה את זה.

מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים