.

.

בקר אלחוטי תואם נ. ב.-4/Pro/בקר רזה, גבוהה performence בקר מובנה 1000mah סוללה נטענת, שלטי משחק מרחוק עם אודיו/משטח מגע/כפול רטט פונקציה(כחול)

בקר אלחוטי תואם נ. ב.-4/Pro/בקר רזה, גבוהה performence בקר מובנה 1000mah סוללה נטענת, שלטי משחק מרחוק עם אודיו/משטח מגע/כפול רטט פונקציה(כחול)

דירוג קונה:

ILS 29.98
כמות סחורה
זמין

【תאימות גבוהה】זה בקר אלחוטי תואם PS-4 , אשר מאפשר שחקנים ליהנות ביותר של משחקי פלטפורמות מרובות בקלות עם בקר אלחוטי .הוא כולל משטח מגע לחיץ, משולב אור בר רמקול מובנה, לפתוח משחק חדש-משחק.לא מרגיש מוטרד לגבי אין מספיק בקרי משחק, כאשר החברים באים לשחק איתך.את שלט אלחוטי Pro Controller יהיה חכם לנסות. 【מושלם עבור זמן משחק】עם מובנה 1000mah סוללה נטענת, המחזה זמן בקר אלחוטי עד 10-12 שעות לאחר במלואה.את בקר אלחוטי יכול להיות טעונה במלואה ידי כלל 3.3 מטר כבל USB.צריך רק 2.5 שעות, זה בקר אלחוטי יכול להיות במלואה.עיצוב ארגונומי, אנטי להחליק וקל משקל המבנה, כל אלה תכונות להרשות נוח הרבה זמן משחק. 【כפול רטט כפתור השיתוף】את בקר אלחוטי מובנה, שישה ציר גירוסקופ יכול לחוש omnidirectional מידע דינמי.לתפוס כל תזוזה קטנה ולהעביר את זה למשחק המערכת.Dual תנועה מוטורס יהיה משוב במהירות.שיתוף הפעולה הנפלא תומך יותר אותנטי, מקיפה את חוויית המשחק.חלקו על קצות האצבעות תפקוד לעזור לך לשתף תצלום או וידיאו של משחק מרגש רגע המדיה החברתית שלך. 【3.5 מ "מ אודיו ג' ק ואת משטח המגע】אלחוטי בקר המשחק נועד עם יציאת אודיו 3.5 mm עבור אוזניות או דיבורית.אתה יכול לשמוע את הצליל המשחק בבירור לדבר עם חברו לקבוצה שלך, אשר מביאה יותר משמחת את חוויית המשחק.אתה לא צריך לדאוג מפריעה לאחרים כאשר אתה נדרש לשמור על שקט לפעמים.בואו נשמע פשוט להופיע את האוזניות או הדיבורית האישית. 【הוסף לסל עכשיו】לא מתגעגע לשתף מאושר, עם חברים/משפחה, בואי נתחיל להוסיף את זה אלחוטית בקר המשחק שלך העגלה.את בקר אלחוטי תומך עד 4 אדם משחק מעניין ומרגש משחקים בו זמנית, אשר הינו מושלם עבור המשפחה כיף, משחקי קבוצה.הערה : לא נעשתה על ידי סוני , אבל מצוינת צד שלישי בקר משחק.

מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים